Відділення алергології

Завідувач відділення – Бездєтко Тетяна Василівна, доктор медичних наук, лікар вищої кваліфікаційної категорії, головний позаштатний спеціаліст з алергології Головного управління охорони здоров’я обласної державної адміністрації, тел 705-02-51.

Відділення є клінічною базою кафедри пропедевтики внутрішніх хвороб Харківського державного медичного університету (завідувач кафедри професор Ж.Д.Семидоцька).
Спільно з кафедрою на базі відділення створений регіональний центр алергології та клінічної імунології, в якому за допомогою сучасних передових технологій проводиться діагностика і лікування таких захворювань, як бронхіальна астма, гостра і хронічна кропив'янка, алергічний дерматит, алергічний риніт, набряк Квінке, харчова і медикаментозна алергія, поліноз, вторинні імунодефіцити.
У відділенні розроблені та впроваджені критерії якості діагностики і лікування алергологічних хворих. Поряд з сучасними методиками медикаментозного лікування проводиться специфічна імунотерапія з виявленими алергенами. Для введення інгаляційних лікарських препаратів у відділенні використовується сучасний  медичний  прибор – нейбулайзер.
Впроваджені немедикаментозні методи лікування алергічних захворювань (МРТ, энтеросорбція), використовуються гипоалергенні і елімінаційні дієти в лікуванні алергозів. Фахівцями відділення надані рекомендації і спільно з Харківською бісквітною фабрикою розроблено виробництво гипоалергеного печива.
На базі відділення створена і систематично працює алегро школа для пацієнтів з алергозами з метою навчання хворих самоконтролю.
Ведеться відбір хворих для санаторно – курортного лікування в санаторіях Солотвіно, м.Ужгороді.

 

Адміністрація лікарні

Вiддiлення ХОКЛ