Ендокринологічне відділення

Завідувач відділення – Смірнов Іван Іванович, кандидат медичних наук, лікар вищої кваліфікаційної категорії, тел. 705-67-41.

Відділення є базою кафедри факультетської терапії Харківського державного медичного університету (завідувач кафедри професор В.М.Хворостинка).
У відділенні лікуються хворі на широкий спектр ендокринної патології, насамперед – на цукровий діабет, захворювання щитоподібної залози з порушенням її функції – гіпертиреоз та гіпотиреоз, захворювання надниркових залоз, гіпофіза та інші розлади гормональної регуляції. Пріоритетним напрямком в роботі відділення є лікування пацієнтів із проблемами діабетичної стопи.
Одним з перших в Україні на базі відділення створений та працює  вже більше 10 років подіатрічний Центр - кабінет “Діабетична стопа”. Фахівці, що працюють у кабінеті, пройшли підготовку у спеціалізованих центрах Великої Британії.  В роботі кабінету використовуються новітні європейські технології.
Обов’язковою складовою частиною лікувального процесу хворих на цукровий діабет у відділенні є їх навчання у школі самоконтролю. Навчання допомагає пацієнтам краще адаптуватися до своєї хвороби, своєчасно та адекватно реагувати на усі зміни в своєму стані поза стаціонаром, належним чином спостерігати за собою, запобігаючи розвитку хронічних ускладнень захворювання.

Адміністрація лікарні

Вiддiлення ХОКЛ