Фізіотерапевтичне відділення

Фізіотерапевтичне відділенняЗавідувач відділення – Присіч Олена Михайлівна, лікар  вищої кваліфікаційної категорії, головний позаштатний спеціаліст з фізіотерапії головного управлення охорони здоров’я обласної державної адміністрації, тел. 705-67-24.

Відділенні є найбільшим та найкраще обладнаним серед медичних закладів області.
Фізіотерапевтична допомога надається при лікування в різні періоди захворювання, що значно покращує реабілітацію пацієнтів.
Застосовуються усі сучасні напрямки електролікування, гідро- і озокеритотерапія, грязетерапія,  актуальне для сучасної медицини стимулювання нервів і м’язів, лікування високочастотним імпульсним струмом високої напруги та малої сили (Д’арсонвалізація, ультратонотерапія). Як протизапальні методики, використовується УВЧ-, ДМВ-, лазеротерапія.  У відділенні наявний великий вибір апаратів для магніто терапії з постійним магнітним полем низької частоти, змінним магнітним полем високої частоти та інші.
Постійно удосконалюється використання бальнеологічних методів лікування - хвойні, перлинні, 4-х камерні та вихорні ванни, гідромасаж.
У відділенні працюють висококваліфіковані спеціалісти з лікувальної фізкультури, які надають допомогу в реабілітаційний період хворим з важкою нейрохірургічною, неврологічною, травматологічною патологією.

 

Адміністрація лікарні

Вiддiлення ХОКЛ