Неврологічне відділення

Завідуюча відділенням – Скрипченко Ірина Романівна, лікар вищої кваліфікаційної категорії з неврології, головний позаштатний спеціаліст з неврології управління охорони здоров’я обласної державної адміністрації, тел 705-02-43.

Відділення є клінічною базою кафедри неврології Харківського державного медичного університету, яка є однією з найстаріших у Європі (завідуюча кафедрою,  професор Григорова І.А.)
Завдяки багаторічному лікарняному та науково-дослідницькому досвіду співробітників клініки, наявності найсучасних нейровізуалізаційних (комп’ютерна та магнітно-резонансна томографія), електрофізіологічних (електроенцефалографія, реоенцефалографія, ехоенцефалоскопія, допплерівська сонографія судин головного мозку) та біохімічних методів дослідження, у відділенні надається висококваліфікована спеціалізована медична допомога хворим на практично усі захворювання нервової системи. Успішно лікуються хворі на гострі порушення мозкового кровообігу, епілепсію та не епілептичні пароксизмальні стани, демієлінізуючі енцефаломієліти , захворювання периферичної нервової системи, вегетативні розлади, паркінсонізм, спадкові захворювання нервової системи. Особлива увага приділяється невідкладній допомозі хворим на мозкові інсульти, розроблені сучасні та ефективні засоби первинної та вторинної профілактики судинних захворювань нервової системи. Поряд із сучасними методиками медикаментозного лікування неврологічних захворювань інтенсивно застосовується широке коло фізіотерапевтичних та інших не медикаментозних засобів (рефлексотерапія, психотерапія та інше).

 

Адміністрація лікарні

Вiддiлення ХОКЛ