Офтальмологічне відділення для дітей

Завідувач відділення – Савельєва Алла Юріївна, кандидат медичних наук, лікар   вищої   кваліфікаційної категорії, тел 705-02-61.

Відділення є базою кафедри офтальмології Харківського державного медичного університету (завідувач кафедри професор П.А.Бездєтко).

У складі відділення функціонують:

  1. центр дитячої мікрохірургії ока;
  2. центр міопластичної хірургії;
  3. ортопедо - плеоптичний центр;
  4. центр лазерної хірургії і терапії ока;
  5. центр комп'ютерного лікування.

У відділенні проводиться лікування всіх видів амбліопій, анізометропій (включаючи прогресуючу та ускладнену форму міопій), косоокості, запальних та дистрофічних хвороб, новоутворень ока, його придатків та орбіти, хірургічне лікування катаракти, глаукоми, всі види невідкладної допомоги при травмах ока та його придатків.
Відділення забезпечене сучасною лікувально-діагностичною апаратурою, що дозволяє проводити обстеження і лікування хворих на високому сучасному рівні.
На сьогодні у відділенні впроваджені нові методи терапевтичного лікування захворювань ока у дітей, а саме: лазер-стимуляція, комп'ютерні розвиваючі програми, фотоміостимуляція, фосфен-стимуляція, магніто терапія, ароматерапія.
Широко використовуються ортоптоплеотичне лікування, фізіотерапевтичні методи лікування, дітям проводиться лікувальна гімнастика, масаж м'язів спини і шиї.

 

Адміністрація лікарні

Вiддiлення ХОКЛ