Ревматологічне відділення

Завідувач відділення – Єрахторіна Ніна Володимирівна,  заслужений лікар України вищої кваліфікаційної категорії, головний позаштатний спеціаліст з ревматології Головного управління охорони здоров’я обласної державної адміністрації.  Тел 705-66-80.

Відділення є базою кафедри факультетської терапії Харківського державного медичного університету (завідуючий кафедрою, доктор медичних наук, заслужений діяч науки та техніки України, професор В.М.Хворостинка).
Контингент профільних хворих включає пацієнтів з найбільш тяжким перебігом гострої ревматичної лихоманки та хронічних ревматичних вад серця, дифузних захворювань сполучної тканини (системний червоний вовчок, дерматоміозит, склеродермія та інші), патологією кістково-м'язової системи (ревматоїдний артрит, остеоартроз, подагра, хвороба Бехтерева, псоріатична артропатія, хвороба Рейтера і інші реактивні артрити), системних васкулітів, тощо.
Для діагностики ревматичних захворювань широко використовуються  сучасні методики обстеження кістково-м'язової системи із застосуванням магнітно-резонансного томографа, артроскопії і ультразвукового дослідження суглобів, що дозволяють найточніше оцінити стан хряща, субхондральної кістки і зв'язкового апарату.
У відділенні впроваджені передові методики лікування, як традиційні медикаментозні та фізіотерапевтичні, так  і нові екстракорпоральні.
Відділення працює в тісному зв'язку з ортопедами-травматологами по виявленню та відбору хворих для ортопедичного лікування, в тому числі ендопротезування суглобів, сіновєктомій та інше.
Відділення є базовим для підготовки інтернів і «школою» практичної підготовки для ревматологів і терапевтів районів області і міста.

 

Адміністрація лікарні

Вiддiлення ХОКЛ