Стоматологічне відділення

Завідувач відділення - Волосов Євген Віталійович, лікар вищої кваліфікаційної категорії, тел. 705-67-34.

На базі відділення працює  кафедра хірургічної стоматології і щелепно-лицьової хірургії Харківського державного медичного університету (завідувач кафедри професор Г.П.Рузін).
У відділенні лікуються гнійно-запальні захворювання щелепно-лицьової області, гострі травми, застарілі переломи і повторні деформації цієї області, новоутворення щелепно-лицьової області, верхніх, середніх відділів шиї (доброякісні пухлини, кісти), одонтогенний гайморит, запалення навколо вушних і підщелепних слинних залоз, ретенції і дистопії зубів, анкілози,  контрактури, вроджені аномалії розвитку верхньої і нижньої щелепи, вогнестрільні поранення цієї зони.
Між відділеннями, працюючими в зоні голова-шия  (офтальмологічне, оторинолярингологічне, нейрохірургічне, гнійно – септичне і стоматологічне),  розроблений алгоритм пріоритетності і комплексності надання спеціалізованої допомоги хворим залежно від ступеню важкості враження  черепно - щелепно - лицьової області. Це дозволяє максимально скоротити доопераційний період при  ургентних ситуаціях.
У відділенні активно впроваджуються методи і методики хірургічного і реконструктивного лікування травм  і дефектів черепно - щелепно -  лицьової області з використанням аутотканин, титанових композицій і титанових мініпластин. Освоєна операція ендопротезування скроненижньощелепного суглоба з використанням титанових эндопротезів. Продовжує використовуватися вже освоєна методика пункційної біопсії об'ємних утворень шиї під контролем ультразвуку.

 

Адміністрація лікарні

Вiддiлення ХОКЛ