Відділення гнійно – септичної хірургії

Завідувач відділення - Шалдуга Володимир Миколайович, кандидат медичних наук,  лікар вищої кваліфікаційної категорії з хірургії, тел 705-66-58.

Відділення є клінічною базою кафедри факультетської хірургії Харківського державного медичного університету (завідувач кафедри професор І.А. Криворучко).
У відділенні лікуються хворі з гострим панкреатитом, особливо його деструктивними формами, кістами підшлункової залози, ускладненими деструктивними форми гострого апендициту, ускладненими форми гострого холециститу, діабетичними та склеротичними гангренами кінцівок, посттромбофлебітичним синдромом з трофічними виразками, сепсисом, остеоміелітом у стадії загострення, абсцесами черевної порожнини, кишковими норицями, післяопераційними гнійно – септичними ускладненнями, флегмонами кінцівок та тулуба, складними хірургічними хворими з септичним станом, хронічними гнійно – септичними захворюваннями, гнійними захворюваннями у хворих цукровим діабетом.
З 2005 року виділені ліжка для оперативного лікування гострих гнійних захворювань плеври і легенів. З початку 2006 року на базі відділення розпочав роботу Центр лікування зальних захворювань підшлункової залози.
В роботі відділення застосовуються сучасні методи оперативного і консервативного лікування з імунокорекцією стану хворих.

 

Адміністрація лікарні

Вiддiлення ХОКЛ