Відділення інтенсивної терапії екстракорпоральних методів детоксикації
і гіпербаричної оксигенації


Завідувач відділення  – Каліберда Алла Анатоліївна, лікар вищої кваліфікаційної категорії. Тел - 705-66-40

У відділенні надається ургентна та планова медична допомога пацієнтам з гострою та хронічною патологією, для чого застосовуються сучасні методики гіпербаричної оксигенації, мембранного плазмоферезу та гемодіалізу.
Метод гіпербаричної оксигенації – це єдиний спосіб врятування життя хворих з гострим отруєнням чадним газом. Також цей метод застосовується для лікування та профілактики усіх форм кисневої недостатності (гіпоксії), яка є обов’язковим компонентом практично усіх гострих та хронічних захворювань органів та систем. Це ефективний метод лікування усіх порушень кровообігу, наслідків травм, інсультів, виразкової хвороби шлунку та 12-ти палої кишки, багатьох гінекологічних захворювань, а також профілактики ускладнень в післяопераційному періоді та скорішого загоєння ран.
Метод плазмофорезу застосовується для лікування усіх форм інтоксикації, токсикозів, дерматологічних захворювань, бронхіальної астми, різних видів отруєнь, алкогольної та наркозалежності, імунних конфліктів, різних видів полі органної недостатності.
Гемодіаліз застосовується для лікування гострої ниркової недостатності.


Адміністрація лікарні

Вiддiлення ХОКЛ