Відділення новонароджених

Завідувач відділення - Саліхова Галія Хасанівна,  лікар вищої кваліфікаційної категорії, тел 705-66-51, 705-01-68.

В зв’язку з тим, що акушерський стаціонар спеціалізується  на медичній допомозі вагітним з групи високого ризику, які мають  різноманітні  ускладнення перебігу вагітності, у відділенні висока питома вага народження хворих і глибоко недоношених новонароджених. Для їх лікування в наявності  палати інтенсивної терапії, які обладнані сучасною апаратурою для підтримки та спостереження за основними параметрами життєдіяльності  немовлят: системи штучної вентиляції легень, інкубатори для виходжування недоношених; кардіомонітори, інфузійні  насоси для тривалого дозованого внутрішньовенного введення лікувальних препаратів.
Для лікування респіраторного дистрес-синдрому у недоношених немовлят успішно використовується замісна сурфактант-терапія вітчизняним препаратом “Сукрім”. Лабораторні служби лікарні дозволяють проводити цілодобове сучасне додаткове обстеження новонародженим.
Активне впровадження в роботу акушерського стаціонару новітніх перінатальних технологій, а саме цілодобове перебування матері та дитини, підтримка грудного вигодування, дозволяє під уважним спостереженням кваліфікованого персоналу відділення значно покращити догляд та при необхідності медичну допомогу новонародженим, що є основою для формування подальшого здоров’я дитини.

 


Адміністрація лікарні

Вiддiлення ХОКЛ