Відділення патології вагітності

Завідувач відділення –  Чернявська Алла Миколаївна  – лікар вищої кваліфікаційної категорії,
тел 705-66-22

Відділення патології вагітності - єдине спеціалізоване відділення для вагітних з екстрагенітальною патологією, де жінки мають можливість провести комплексне обстеження і лікування, а також одержати  консультацій висококваліфікованих спеціалістів різного профілю, в тому числі професорів та доцентів кафедри акушерства та гінекології №2 Харківського державного медичного університету (завідувач кафедри професор Ю.С.Паращук).
Наступна своєчасна госпіталізація для пологів до акушерського стаціонару обласної клінічної лікарні рятує жінок від багатьох ускладнень під час пологів і в післяпологовому періоді.
Для діагностики різних захворювань у вагітних жінок використовуються усі можливості багато профільної клініко – діагностичної лабораторії та сучасні ультразвукові методи досліджень.
Під час перебування у відділенні кваліфікований персонал проводить цикли занять по психологічній підготовки до пологів, методів знеболювання під час пологів, підготовки молочних залоз майбутніх матерів до грудного вигодування, основам догляду за новонародженою дитиною.
В лікувальний процес впроваджено та активно використовується гіпербарична оксигенація.

 


Адміністрація лікарні

Вiддiлення ХОКЛ