Відділення травматології та ортопедії

Завідувач відділення - Спесивий Ігор Іванович, лікар вищої кваліфікаційної категорії, головний позаштатний спеціаліст з ортопедії та травматології головного управління охорони здоров’я обласної державної адміністрації,  Тел 700-42-77.

Відділення є клінічною базою кафедри травматології і ортопедії Харківського державного медичного університету (завідувач кафедри професор Д.Д. Бітчук).
Пріоритетним напрямом в роботі клініки є ортопедичне лікування дегенеративно-дистрофічних захворювань суглобів різної етіології і станів, пов'язаних з порушенням репаративно-регенераторних процесів. Для лікування захворювань великих суглобів на пізніх стадіях, переломах шийки стегна широко використовується метод эндопротезування. Застосовуються конструкції эндопротезів  Zimmer, BIOMED, Ортен, як з  цементною, так і без цементною  фіксацією.
Для надання травматологічної допомоги хворим зі скелетною травмою застосовується як консервативні методи лікування – функціональний метод, ручна репозиція з подальшою іммобілізацією, так і оперативні - усі види остеосинтезу кісток скелета з використанням металоконструкцій зовнішнього типу, метод интрамедуллярного блокуючого остеосинтезу конструкціями фірми С.h.M., пластика зони перелому біологічно активними аллотрансплантатами.
При захворюваннях та пошкодженнях суглобів в клініці розроблені і впроваджені в практику сучасний малоінвазивний оперативний метод лікування – артроскопія, корегуючі остеотомії, синовектомії, хондропластика та інші.
Надається допомога пацієнтам з різними травмами і захворюваннями хребта, яка включає оперативне лікування та широкий спектр  фізіо - функціональних заходів. 
В клініці виконується широкий спектр операцій, направлених на відновлення капсульно-зв’язкового апарату і м’якотканих елементів – пластика сухожиль, шкірна пластика, кістково-м'язова пластика, естетична хірургія.

 

Адміністрація лікарні

Вiддiлення ХОКЛ