Наши новини

З 7 по 27 квітня 2014 у Харківській області проводиться IX акція Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця», яка проходить за підтримки Міністерства охорони здоров`я України, Міністерства сім`ї, молоді та спорту України з метою збору коштів для дітей із вадами зору.

Протягом акції відбувається збір коштів, за рахунок яких для кожної області України відбудеться придбання медичного офтальмологічного обладнання для передачі у користування обласних лікарень для дитячих офтальмологічних відділень.

Такі акції вже проводились у квітні 2008 та травні 2009 років. Харківська область зібрала більше 175 000 гривень.

На ці кошти, благодійним фондом було придбано обладнання і передано в дитяче офтальмологічне відділення КЗОЗ «ОКЛ ЦЕМД та МК»: бінокулярний офтальмоскоп фірми Карл Цейс (Німеччина), автокераторефрактометр та операційний мікроскоп фірми Топкон (Японія).

Придбане найсучасніше діагностичне обладнання сприяє своєчасній діагностиці та лікуванню розладів зору та захворювань очного яблука.

Колектив КЗОЗ «ОКЛ ЦЕМД та МК» , як завжди, активно приймає участь у проведенні акції.

До проведення акції в якості волонтерів залучені студенти ХНМУ та лікарі-інтерни, які проходять навчання на базі лікарні.

Приєднуйтесь до Акції Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця»!

Рахунок для благодійних внесків:

Одержувач:Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця»;

р\р2600501306399 в Київському Відділенні Центральної Філії ПАТ «Кредобанк», МФО 325365 ЄДРПОУ34354227

Найменування платежу: «Благодійний внесок для Харківської області»

Перерахувати кошти можна з 07.04. по 27.04.2014 року!


 

Архів новин